Close
בלוג
RSS

בלוג

מועדון לקוחות וירטואלי 100 חברים - יום ראשון 04 מרץ 2018

מועדון לקוחות וירטואלי 100 חברים מאחד מספר רב של רוכשים פוטנציאליים המעוניינים לקדם מידע אודות עסקאות המוצעות באתר המועדון, ברשתות החברתיות כגון פייסבוק, טוויטר ורשתות החברתיות בשפה הרוסית.

המועדון משתמש בשירותים של אתר סחר אלקטרוני אשר מציע, בית היתר, פלטפורמה מקוונת המאפשרת למגוון רחב של נותני שירותים, יצרנים ומשווקים להציע למכירה קבוצתית שוברים הניתנים להמרה לשירותים ו/או מוצרים.

להפצת השירותים והמוצרים המוצעים באתר החברה פותחה מערכת מורכבת של השתתפות ברווחים המבוססת על רעיון השיווק הויראלי.

לכל גורם המעורב בפעילות המועדון יש אינטרס ממשי בהצלחת המועדון:

 

-         הרוכשים באתר נהנים ממחירים האטרקטיביים

 

-         מקדמי העסקאות ברשתות החברתיות ("הממליצים") מקבלים בונוס וירטואלי על כל עסקה שבוצעה על ידי לקוחות שהגיעו לאתר דרך ההמלצות שלהם

 

-         חברות המפרסמות עסקאות באתר המועדון נהנות מפרסום חינם ברשתות החברתיות, חשיפה למספר רב של לקוחות חדשים ולקוחות חוזרים.

 

איך זה עובד?

 

כולם מכירים את שיטת הקופונים שעובדת בהצלחה רבה. אנו הוספנו מאפיין נוסף – בונוס. אם המוצר טוב והמחיר משתלם אז הגולש לא רק יקנה אותו, אלא גם יספר לחברים ברשתות החברתיות כמו פייסבוק , טוויטר או הרשתות החברתיות בשפה הרוסית ויפיץ בקרב חבריו המלצה על העסקה. באתר שלנו אפשר לעשות זאת בקליק אחד. בקליק אחד כל החברים של הגולש רואים את פרטי העסקה ברשת חברתית. חבריו שסומכים על דעתו של הממליץ מקדישים תשומת לב להמלצה ומפיצים אותה גם הם על ידי לחיצת כפתור אחת בקרב חבריהם באותה רשת, וכן הלאה.

 

למה אנשים עושים את זה?

ראשית כי להמליץ על משהו טוב לחברים זאת מצווה, וגם (ובעיקר) כי על כל עסקה הוא אמור לקבל בונוס (מענק) שישמש אותו ברכישות הבאות באותו עסק. הגולש בעזרת מועדון 100 חברים יכול לבנות לעצמו קבוצת חברים ולהרוויח הרבה בונוסים מעסקאות שלהם ומעסקאות של החברים שלהם.

 

בשיטה שלנו כל גורם מרוויח מהעסקה – גם העסקים וגם הלקוחות

 

-         לקוח חדש שהגיע לאתר 100 חברים דרך ההמלצה הישירה של לקוח קיים (לקוח רמה 1), נרשם לאתר וביצע עסקה (לקוח רמה 2) מזכה את לקוח רמה 1 בבונוס וירטואלי שנקבע באותה עסקה. הבונוס ניתן למימוש עתידי אצל אותו ספק

 

-         לקוח חדש נוסף שנרשם לאתר וביצע עסקה בהמלצה של לקוח רמה 2 (לקוח רמה 3) מזכה את לקוח רמה 2 בבונוס וירטואלי שקבוע בעסקה. בנוסף לקוח רמה 1 מקבל 10% מסך הבונוסים שקיבל לקוח רמה 2 בגין רכישות שבוצעו על ידי לקוח רמה 3. וכך הלאה

 

-         לקוח שמביא עסק לפרסום עסקאות באתר 100 חברים מקבל 10% מכל הבונוסים שחולקו על ידי אותו עסק

 

בוא ותכירו את השיטה שלנו, תצטרפו אלינו ותתחילו להנות ממגוון האפשרויות של האתר!

תגובות (0)
בעל עסק יקר, פרויקט משתלם עבורך עלה לאוויר- יום ראשון 04 מרץ 2018

בעל עסק יקר, פרויקט משתלם עבורך עלה לאוויר

כפי שוודאי ידוע לך, שיטת הקופונים עובדת, אין צורך להוכיח! אנחנו פשוט שכללנו אותה!

אנו מזמינים אותך להצטרף ל  100friends.co.il   – רשת חברתית המציעה זירת מסחר אלקטרוני ופלטפורמה למכירת קופונים.

הכירו את השיטה המנצחת שלנו: 
כמעט לכולם יש חשבון ברשתות החברתיות (פייסבוק, טוויטר וכו') - אנו פשוט מאפשרים גם לבעל העסק וגם לרוכשים להרוויח! פיתחנו מערכת מתקדמת המאפשרת להפיץ את המוצרים/השרותים ולהשתתף ברווחים ובמילים יותר פשוטות – לפרסם   מוצרים על ידי שיווק ויראלי.

איך זה עובד?

 

  • ·         לכל מוצר/שרות יש מחיר מחירון, מחיר הקניה והבונוס
  • ·         הגולש ייבחר את המוצר/שרות בו הוא מעוניין
  • ·         לגולש ישנה אפשרות לשתף כל דיל ברשתות החברתיות פייסבוק, טוויטר
  • ·         לגולש ישנה אפשרות לשתף כל דיל ברשתות החברתיות בשפה רוסית
  • ·         המערכת אוספת את המידע אודות הדיל ומעבירה את המידע אל דפי הפרופיל של הגולש
  • ·         כל החברים של אותו רוכש יוכלו לראות את העיסקה שביצע ויוכלו להמשיך לשתף את חבריהם
  • ·         כל עיסקה שיבצע חבר של אותו גולש – תזכה אותו בבונוס אותו הוא יוכל לממש ברכישות הבאות

לדוגמה לחצו כאן

 

בעל עסק - מדוע זו שיטה מצויינת עבור העסק שלך?

כל גולש שיבצע רכישה של אחד מהמוצרים/שרותים שלך ויעשה לאותה עסקה שיתוף – יחשוף את העסק שלך לעוד ועוד אנשים. יותר חשיפה = יותר הכנסות!

האנשים שיירכשו ירצו לבצע שיתוף לעיסקה מכיוון שהשיתוף ייאפשר להם לקבל בונוס שישמש אותם ברכישות הבאות.

תגובות (0)
מי אנחנו?- יום ראשון 04 מרץ 2018

מי אנחנו?

פרויקט "100 חברים" הוא קהילה של לקוחות וספקים של מוצרים ושירותים. בקהילה כל אחד מעוניין בהגדלת הקניות והמכירות באופן ישיר.

מידע על מוצר/ שירות בקהילה מועבר דרך אתר החברה באמצעות רשתות חברתיות וחברי הקהילה באופן אישי. האינטרס האישי של כל אחד נתמך ע"י מערכת מורכבת של השתתפות ברווחים.

על בסיס יומי מופיעים באתר מבצעים מיוחדים עם הנחות של 10%-90%. בשיתוף פעולה עם ספקי השירות אנו מכינים הצעה מיוחדת עם הנחה אך ורק לחברי מועדון 100 חברים.

אנחנו מבטיחים לשותפים לקוחות, ובתמורה, אתם מקבלים הנחות משמעותיות.

פרויקט 100 חברים מספק לכם סוגים שונים של תמלוגים!

הבונוסים:

בונוסים בעת הרשמה - בונוסים במתנה ללקוחותינו האהובים- להראות הערכה מצד הספקים! בונוסים אלו נרשמים בכרטיסכם ללא ביצוע רכישות.

בונוסים בעת ביצוע רכישה - תודה מאת המוכרים! הבונוסים מוענקים לכם בתמורה לעסקאות שעשו חברים שלכם או חברים של חברים שלכם דרך המלצה שלכם ברשתות החברתיות.

לדוגמא:

1. נניח יש מבצע לקניית מחשב. בעת ביצוע העסקה מוגדר בונוס של 100 שקלים. אתם מספרים לחבריכם באמצעות כפתורי המדיה החברתית על עסקה זו.

2. אחד מחבריכם שמע בעצתכם וקנה מחשב זה. לאחר אישור העסקה ע"י הספק, יועבר בונוס על סך 100 שקלים לחשבונכם. חברכם גם הוא יהיה מעוניין לספר על מבצע זה לחבריו. במידה וחברים שלו  רוכשים גם הם מוצרים באתר, אתם מקבלים בונוס של 10% מכל הבונוסים של חברים שלכם.

המלצה אחת שלכם ויש לכם צ'אנס לקבל בונוסים על כל עסקה של חברים שלכם ו10% מכל הבונוסים של חברים שלכם.

בבונוסים תוכלו להשתמש אך ורק לתשלום עבור מוצרים או שירותים של הספק אשר מקנה לכם את הבונוסים האלה.

בונוסים לא ניתן להוריד ולקבל במזומן.

הרשמה:

בשביל מה תשתמשו בכתובת הדוא"ל שלי?

כתובת הדוא"ל נחוצה על מנת ליידע אתכם על מצב ההזמנות והתשלומים שלכם. בנוסף, אנו נודיע על פרסומים של מוצרים או שירותים חדשים באתר. בכל רגע תוכלו לשנות את ההגדרות ולהשעות קבלת מיילים או לסנן המיילים שברצונכם לקבל מאתנו.

 

כיצד אני יכול לדעת על מבצעים חדשים?

מדי יום מופיעים באתר מבצעים חדשים. בכדי לא להחמיץ אותם, פשוט תירשמו לאתר או לניוזלטר שלנו. בצורה הזאת תמיד תהיו מעודכנים בהצעות המיוחדות שלנו.

כיצד ניתן לקנות מבצע שאהבתי?

הכול מאוד פשוט! לחצו על כפתור 'לקנות', ציינו את מספר השוברים שברצונכם לרכוש, בחרו שיטת תשלום מועדפת (כרטיס אשראי, PayPal) ושלמו עבור השירות. תוכלו למצוא את הקופון ב'חשבון שלי' במדור 'הזמנות' מיד לאחר הקניה, ולהדפיסו. זכרו, לכל מבצע יש את תאריך התפוגה שלו, שעד תאריך זה עליכם להשתמש בקופון.

שום דבר מסובך! קצת מאמץ ותוך 5 דקות תוכלו להשתמש בקופון ולהרוויח חוויה חדשה!

האם התשלומים שלי בטוחים?

כמובן. העברת הנתונים בכרטיסים בנקאיים ותשלומים אחרים מוגנת באישור SSL 128-ביטים, אשר חתום על ידי חברת. Tranzilza

האתר עומד באופן מלא בתקני הבטיחות של כרטיסי ויזה ומאסטרקארד (PCI Compliancy)

יחד עם זאת, כל הנתונים הקריטיים אינם מאוחסנים באתר שלנו, עפ"י הכללים של מערכות תשלומים בינלאומיות.

מאיפה ספקי השירות יודעים כי הקופון שלי אמיתי?

כלל השותפים שלנו מחוברים למערכות החיוב ורישום המשתמשים. שותף שלנו מקבל אותו קוד קופון כמוך ברגע שמתבצע תשלום. עם זאת, תהיו מוכנים לנקוב בשם ושם המשפחה שבו השתמשתם בעת רישום לאתר. ההליך לבדיקת קוד הקופון לאחר הצגתו אורך מספר שניות.

קניתי קופוןאיך אני יכול להשתמש בו?

מידע על כך שרכשת קופון יופיע מיד במדור "הזמנות" בלוח האישי שלך ב"חשבון שלי". שם מוצגים תנאי המבצע, מידע ליצירת קשר עם בית העסק ומפת הגעה. תדפיסו את הקופון, הגיעו לבית העסק במהלך התקופה שבה הינך רשאי להשתמש בקופון (בדרך כלל בין 1 ל-3 חודשים), הראו את התדפיס (בתנאי המבצע תמיד תפורט דרך הצגת הקופון) ותיהנו מהעסקה!

האם חובה להדפיס את הקופון טרם השימוש?

בתיאור כל מבצע מצוין באיזו דרך של הצגת הקופון תוכלו לפנות לספק.

היכן להציג את הקופון?

יש להציג הקופון במקום קבלת השירות, בעת אישור וקבלת ההזמנה .

כיצד לרכוש קופונים למצבעים שונים בהזמנה אחת?

לאחר בחירת מבצע שמצא חן בעיניכם, לחצו על "קניה", לאחר מכן עברו למבצע אחר וחזרו על הפעולה. בסל הקניות בחרו את מספר הקופונים במבצעים שנבחרו והמשיכו לשלם. 

   

 

תגובות (0)